Strona główna»Relacje inwestorskie»Raporty»Komunikaty biznesowe»Komunikat biznesowy

Komunikat biznesowy

18.05.201717:40

Skonsolidowany raport kwartalny QSr 1 / 2017

Tytuł raportu: Skonsolidowany raport kwartalny QSr  1/2017
Data: 18.05.2017 r.
Numer raportu: Skonsolidowany raport kwartalny QSr  1/2017
WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-03-311 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-03-311 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-03-311 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-03-31
SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW11.89014.7072.7723.376
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1.5121.940353445
ZYSK (STRATA) NETTO1.4081.322328303
ZYSK (STRATA) NETTO PRZYPADAJĄCY NA JEDNOSTKĘ DOMINUJĄCĄ1.2171.187284273
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W ZŁ/ EUR)0,120,130,030,03
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1.3151.585307364
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-1.349-1.545-315-355
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ29-707-16
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-5-30-1-7
31 MARCA 2017 R.31 GRUDNIA 2016 R.31 MARCA 2017 R.31 GRUDNIA 2016 R.
AKTYWA, RAZEM54.49553.84512.91412.171
AKTYWA OBROTOWE32.62332.0997.7317.256
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA18.10218.9604.2904.286
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE1.6971.789402404
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE16.40517.1713.8883.881
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM36.39334.8858.6247.885
KAPITAŁ WŁASNY PRZYPADAJĄCY AKCJONARIUSZOM JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ35.10833.7918.3207.638
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ PODSTAWOWA I ROZWODNIONA (W ZŁ/EUR) 3,383,250,800,74
WYBRANE DANE FINANSOWE JEDNOSTKOWEOKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2017 R.OKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2016 R.OKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2017 R.OKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2016 R.
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW6.9987.2521.6321.665
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ-166167-3938
ZYSK (STRATA) NETTO10354024124
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,010,050,000,01
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1.8061.234421283
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-1.097-1.543-256-354
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ0000
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM709-309165-71
31 MARCA 2017 R.31 GRUDNIA 2016 R.31 MARCA 2017 R.31 GRUDNIA 2016 R.
AKTYWA, RAZEM42.23540.82010.0099.227
AKTYWA OBROTOWE26.56625.1536.2965.686
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA22.43821.2265.3174.798
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE1.0591.032251233
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE21.37920.1945.0664.565
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM19.79719.5944.6914.429
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ (W ZŁ/EUR)1,911,890,450,43
Prezentowane skrócone śródoroczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej PMPG Polskie Media obejmuje okres od 1 stycznia 2017 roku do 31 marca 2017 roku oraz zawiera dane porównawcze za okres od 1 stycznia 2016 roku do 31 marca 2016 roku oraz na dzień 31 grudnia 2016 roku.
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Kontakt dla inwestorów

Anna Pawłowska-Pojawa
Anna Pawłowska-Pojawa
PR Manager
PMPG Polskie Media SA
Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
tel.: +48 22 347 51 17
mobile: +48 508 040 660