Strona główna»Relacje inwestorskie»Raporty»Komunikaty biznesowe»Komunikat biznesowy

Komunikat biznesowy

14.11.201617:33

Skonsolidowany raport kwartalny QSr 3 / 2016

Tytuł raportu: Skonsolidowany raport kwartalny QSr  3/2016
Data: 14.11.2016 r.
Numer raportu: Skonsolidowany raport kwartalny QSr  3/2016
WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-303 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-30
SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW37.45837.0308.5748.905
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ4.7832.6651.095641
ZYSK (STRATA) NETTO4.1542.484951597
ZYSK (STRATA) NETTO PRZYPADAJĄCY NA JEDNOSTKĘ DOMINUJĄCĄ3.7972.371869570
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,400,240,090,06
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ5.6644.8521.2961.167
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-5.050-4.578-1.156-1.101
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-124-687-28-165
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM489-413112-99
30 WRZEŚNIA 2016R.31 GRUDNIA 2015 R.30 WRZEŚNIA 2016R.31 GRUDNIA 2015 R.
AKTYWA, RAZEM52.55046.50112.18710.912
AKTYWA OBROTOWE13.53112.9023.1383.028
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA21.50119.6064.9864.601
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE2.4042.203558517
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE19.09717.4034.4294.084
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM31.04926.8957.2016.311
KAPITAŁ WŁASNY PRZYPADAJĄCY AKCJONARIUSZOM JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ29.98226.1856.9536.145
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ PODSTAWOWA I ROZWODNIONA (w PLN/EUR) 2,892,520,670,59
WYBRANE DANE FINANSOWE JEDNOSTKOWEOKRES 9 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 30 WRZEŚNIA 2016 R.OKRES 9 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 30 WRZEŚNIA 2015 R.OKRES 9 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 30 WRZEŚNIA 2016 R.OKRES 9 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 30 WRZEŚNIA 2015 R.
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW18.11817.3264.1474.166
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ31262671151
ZYSK (STRATA) NETTO1.0411.090238262
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,100,10,020,02
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ5.1283.7631.174905
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-5.013-4.145-1.147-997
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ0000
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM115-38227-92
30 WRZEŚNIA 2016R.31 GRUDNIA 2015 R.30 WRZEŚNIA 2016R.31 GRUDNIA 2015 R.
AKTYWA, RAZEM36.93932.7698.5677.690
AKTYWA OBROTOWE5.4167.0631.2561.657
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA21.18418.0554.9134.237
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE1.9041.790442420
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE19.28016.2654.4713.817
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM15.75514.7143.6543.453
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ (w PLN/EUR)1,521,420,350,33
Prezentowane skrócone śródroczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej PMPG Polskie Media obejmuje okres od 1 stycznia 2016 roku do 30 września 2016 roku oraz zawiera dane porównawcze za okres od 1 stycznia 2015 roku do 30 września 2015 roku oraz na dzień 31 grudnia 2015 roku.
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Kontakt dla inwestorów

Joanna Paczkowska-Tatomir
InnerValue Investor Relations
tel.: +48 513 083 322