Strona główna»Relacje inwestorskie»Raporty»Komunikaty biznesowe»Komunikat biznesowy

Komunikat biznesowy

30.08.201617:55

Skonsolidowany raport półroczny PSr 2016

Tytuł raportu: Skonsolidowany raport półroczny PSr  2016
Data: 30.08.2016 r.
Numer raportu: Skonsolidowany raport półroczny PSr  2016
WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2016półrocze / 2015półrocze / 2016półrocze / 2015
SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW26.76025.7566.1096.230
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ3.4882.627796635
ZYSK (STRATA) NETTO2.6252.285599553
ZYSK (STRATA) NETTO PRZYPADAJĄCY NA JEDNOSTKĘ DOMINUJĄCĄ2.3752.200542532
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.) 10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W ZŁ/ EUR)0,250,220,060,05
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ3.8533.511879849
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-3.746-3.523-855-852
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ0-4000-97
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM107-41224-100
30 CZERWCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015 R.30 CZERWCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015 R.
AKTYWA, RAZEM52.24646.50111.80610.912
AKTYWA OBROTOWE14.62812.9023.3053.028
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA22.72619.6065.1354.601
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE2.5842.203584517
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE20.14217.4034.5514.084
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM29.52026.8956.6706.311
KAPITAŁ WŁASNY PRZYPADAJĄCY AKCJONARIUSZOM JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ28.56026.1856.4546.145
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ PODSTAWOWĄ I ROZWODNIONA (W ZŁ/EUR) 2,752,520,620,59
WYBRANE DANE FINANSOWE JEDNOSTKOWEpółrocze / 2016półrocze / 2015półrocze / 2016półrocze / 2015
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW13.27013.0333.0303.153
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1291.04329252
ZYSK (STRATA) NETTO5571.248127302
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W ZŁ/ EUR)0,050,120,010,03
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ3.5692.690815651
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-3.842-3.090-877-747
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ0000
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-273 -400-62-97
30 CZERWCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015 R.30 CZERWCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015 R.
AKTYWA, RAZEM37.14732.7698.3947.690
AKTYWA OBROTOWE6.9637.0631.5731.657
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA21.87618.0554.9434.237
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE2.0951.790473420
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE19.78116.2654.4703.817
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM15.27114.7143.4513.453
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ (W ZŁ/EUR)1,471,420,330,33
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Kontakt dla inwestorów

Mateusz Paradowski
InnerValue Investor Relations
tel.: +48 516 089 279