Strona główna»Relacje inwestorskie»Raporty»Komunikaty biznesowe»Komunikat biznesowy

Komunikat biznesowy

12.05.201617:13

Skonsolidowany raport kwartalny QSr 1 / 2016

Tytuł raportu: Skonsolidowany raport kwartalny QSr  1/2016
Data: 12.05.2016 r.
Numer raportu: Skonsolidowany raport kwartalny QSr  1/2016
WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-03-311 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-311 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-03-311 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-31
SPRAWOZDANIE SKONSOLIDOWANE
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW14.70712.4723.3763.006
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1.940-469445-113
ZYSK (STRATA) NETTO1.32223030
ZYSK (STRATA) NETTO PRZYPADAJĄCY NA JEDNOSTKĘ DOMINUJĄCĄ1.187252736
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W ZŁ/ EUR)0,130,000,030,00
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1.5851.761364424
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-1.545-1.990-355-480
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-70-358-16-86
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-30-587-7-142
31 MARCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015 R. 31 MARCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015 R.
AKTYWA, RAZEM51.40446.50112.04310.912
AKTYWA OBROTOWE16.06312.9023.7633.028
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA23.18719.6065.4324.601
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE2.8302.203663517
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE20.35717.4034.7694.084
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM28.21726.8956.6116.311
KAPITAŁ WŁASNY PRZYPADAJĄCY AKCJONARIUSZOM JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ27.37226.1856.4136.145
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ PODSTAWOWA I ROZWODNIONA (W ZŁ/EUR) 2,642,520,620,59
WYBRANE DANE FINANSOWE JEDNOSTKOWEOKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2016 R.OKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2015 R.OKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2016 R.OKRES 3 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 31 MARCA 2015 R.
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW7.2526.8541.6651.652
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ167-41538-100
ZYSK (STRATA) NETTO54014012434
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,050,010,010,00
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1.2341.527283368
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-1.543-1.990-354-480
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ0000
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-309-463-71-112
31 MARCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015R.31 MARCA 2016 R.31 GRUDNIA 2015R.
AKTYWA, RAZEM35.60532.7698.3427.690
AKTYWA OBROTOWE7.9397.0631.8601.657
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA20.35118.0554.7684.237
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE2.0451.790479420
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE18.30616.2654.2893.817
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM15.25414.7143.5743.453
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ (W ZŁ/EUR)1,471,420,340,33
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Kontakt dla inwestorów

Mateusz Paradowski
InnerValue Investor Relations
tel.: +48 516 089 279