Strona główna»Relacje inwestorskie»O PMPG Polskie Media»Zarząd

Zarząd

Michał M. Lisiecki - Prezes Zarządu PMPG Polskie Media SA


DSC_7938.jpgNależy do pokolenia młodych dynamicznych menadżerów. Pierwszą firmę założył, mając kilkanaście lat. Swoją karierę zawodową związał z rynkiem mediów. Nie ukrywa inspiracji biografiami Ruperta Murdocha (twórcy NewsCorp.) i Richarda Bransona (twórcy Virgin). Od podstaw stworzył Platformę Mediową Point Group – holding działający w mediach i komunikacji marketingowej. Zaczynał, wydając magazyn dla studentów z kapitałem niecałych 20 tys. zł. Dziś PMPG Polskie Media SA jest notowana na głównym parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, a jej wartość wyceniana jest na 200 mln zł. To oznacza, że każda zainwestowana złotówka została pomnożona dziesięć tysięcy razy.  

Członek Klubu Polskiej Rady Biznesu, prestiżowej międzynarodowej YPO (Young Presidents Organization) i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. W otrzymał tytuł Managera Roku ’02 magazynu Home&Market. W 2007 r. wyróżniony certyfikatem Polski Przedsiębiorczej i powołany do Rady Programowej Polski Przedsiębiorczej. Jako przedsiębiorca, ekspert rynku mediów i komunikacji marketingowej uczestniczy w wielu konferencjach, zasiada w kapitułach i stowarzyszeniach. Organizował mi. pierwszą publiczną debatę w kampanii prezydenckiej 2005. 

Ma wyższe wykształcenie ekonomiczne. Jak mówi sam o sobie – indywidualista – również swoją edukację od szkoły średniej po studia wyższe kończył w trybie indywidualnym, łącząc je z pracą i dokształcaniem w USA, na Malcie i w Wielkiej Brytanii.

Na biznes patrzy długoterminowo. Jego celem jest zbudowanie silnego europejskiego koncernu o polskich korzeniach, działającego w sektorze mediów i komunikacji marketingowej. 

 

Pliki do pobrania
DSC_7938.jpg(jpg, 3688 KB)

Kontakt dla inwestorów

Kontakt
PMPG Polskie Media SA